Nový rok

01.01.2019

Začal nový rok...

Ahoj, ahoj, dobrý den!

Je tu nový rok a i na mne doléhá potřeba poděkovat a sdílet. Když se ohlédnu zpět tak vidím kolem sebe spoustu dobra. Ať už ze strany druhých směrem ke mně, tak i ze strany mojí směrem ke svému okolí. Pár skutků bych rád zmínil.

Chtěl bych poděkovat především svým milým asistentům za jejich odhodlání plnit každé mé přání a ochotu propůjčit k tomu své nohy a roce. A hned v další řadě svým štědrým sponzorům, díky kterým si asistenci mohu dovolit. Je až neuvěřitelné, kolik dobrých lidí se našlo, aby se složili a přispěli. Takže veliké tisíceré díky!

Díky kombinaci těchto dvou prvků jsem schopen žít normální a velice naplňující život.

Děkuji

své přítelkyni Míše, že ač je to se mnou někdy těžké, tak neztrácí trpělivost a sílu neustále mi společensky a sociálně obohacovat život. Mám tě rád Míšo a děkuji, skrze tebe se cítím jako muž.

Též děkuji své mamince za to, že mi až do této chvíle dělala sekretářku a především za její neskonalou výdrž komunikovat s českým byrokratickým úřadem. Díky mami, snad už to zvládnu sám.

I já se snažím pomáhat a něco vracet a tak se podílím na výchově a vzdělání jednoho mladého muže. Říká se, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly, tak snad to v tomto případě nebude pravda :-)

Dále velké díky Bohu za to, že nás má rád a neztrácí s námi trpělivost, díky všem lidem dobré vůle. Do příštího roku přeji všem hříšníkům, aby dokázali najít odvahu své chování změnit a měli dostatek síly změnu uskutečnit.
Tímto vám všem přeji šťastný nový rok.