Ze života

 

 Ahoj lidiVše co dělám a to jak žiji, ať už jde o určitou část rehabilitace, zprávu a udržování domácnosti, nebo i pomoc při osobním rozvoji a pomoc s realizací mého fotografického studia. Stojí převážně na nohou a rukou mých asistentek, které platím v průměru 130kč za hodinu - právě z dotací kterých se mi od vás dostává.
Je to kapitola sama pro sebe.
Křehký svět vztahů, emocí a souznění a nebo taky někdy naopak. Není to jednoduché a samosebou, být 9 hodin denně, někdy trochu méně, někdy více, s pečující osobou, neustále v pohodě.
Jsme lidé a jako takový, máme každý své představy, nálady, nároky a emoce.
Ale i tak, musím říct a převážně poděkovat za své asistentky, protože a jednoduše, ač má každá své vrtochy, tak jedním slovem, jsou prostě skvělé !
Holky děkuji :-)
V brzké budoucnosti, mám v plánu do tohoto webu přidat sekci dokumentárního průřezu, věnující se právě života s asistencí, protože si myslím, že by to řadu z vás mohlo zajímat.
Ještě jedna malá věc na závěr.
V dolní části stránky, je takové okénko určené pro odezvu - komunikaci se mnou.
Budu opravdu moc rád za trochu interaktivní odezvy, pokud mi tam něco napíšete - třeba jak se vám web líbí, co by vás zajímalo a tak dál.
Děkuji všem svým sponzorům a všem lidem dobré vůle, že obohacují tento svět.

SYMBIÓZA

01.07.2022

Jsem chudý na těle, ale silný na duchu, žiji vesele juchuchuchuchů.

Pár dní v Doubravčicích a okolí-Říčany- Průhonice. Zaměřeno na večerní focení bez blesku, s malým výpomocným kruhovým světlem.

Během srpna, jsem začal pomáhat Petrovi Skokanovi s kandidaturou do senátních voleb.

Ahoj rok s rokem se sešel a je tu opět náš tutoriálek, jižní Čechy a Kratochvíle, tentokrát s námi jako pomocníci jeli Ondřej, Pája a Ivánek. Za jejichž ochotu a chuť splnit nám každé bláznivé přání, mockrát děkujeme. Začali jsme jako obvykle na statku u truhláře Martina, kde jsme strávili krásné dva večery, s našimi přáteli z jižních Čech....